Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Barlinek S.A.

  • Barlinek

    Barlinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki linii produkcyjnych,

  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,

  • organizacja pracy oraz rozwój podległego zespołu,

  • analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonanych napraw,

  • nadzór nad wykonawcami prac remontowych,

  • nadzorowanie dokumentacji maszyn oraz urządzeń,

  • uczestnictwo w przygotowywanie i uruchamianie nowych lub modernizacjach maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • działania prewencyjne i predyktywne w podległym obszarze,

  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

  • współpraca z działem produkcji, szefem projektu, działem zakupów – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie w działach technicznych,

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub mechaniczne,

  • doświadczenie w organizacji pracy działów technicznych lub prowadzeniu projektów technicznych,

  • aktualne uprawnienia SEP ( GR 1,2,)

  • wiedza w zakresie, mechaniki, automatyki przemysłowej,

  • MS Office, CAD, CMMS, mile widziana znajomość systemów klasy ERP,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • skrupulatność i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,

  • awans i wyższe zarobki dla podnoszących swoje kwalifikacje – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,

  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,

  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,

  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • cenne kontakty i znajomości.

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie.

Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do ponad 75 krajów na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy