Logo Pracuj.pl

Kierownik działu Utrzymania Ruchu

Grupa ProgresO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy produkcyjnej – kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie działem Utrzymania Ruchu oraz kierowanie grupą podległych pracowników (kilkunastoosobowy zespół);
  • Odpowiedzialność za wydajność zespołu zarówno na poziomie personalnym jak i kompetencyjnym – zbudowanie wysoce wydajnego zespołu profesjonalistów;
  • Realizacja budżetu w nadzorowanym obszarze;
  • Monitorowanie oraz raportowanie efektywności zakładu;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz działu części zamiennych z uwzględnieniem kosztów i czasu wymiany;
  • Ustalenie priorytetów konserwacji i remontów parku maszynowego – analiza przyczyn i skutków awarii oraz wprowadzanie działań korygujących;
  • Opracowywanie rocznych harmonogramów przeglądów linii maszynowych;
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowo zakupionych maszyn i urządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;
  • Wykształcenie zawodowe (wyższe) w dziedzinie mechaniki, mechatroniki, elektryki bądź budowie maszyn;
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do sprawowania dozoru w zakresie obsługi, konserwacji oraz montażu dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych;
  • Umiejętność poparta doświadczeniem w zakresie zarządzania zespołem;
  • Wiedza i doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu TPM oraz zarządzaniu projektami;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny;
  • Proaktywność, elastyczność oraz konsekwencja w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie półroczne
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładu Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz obszerny pakiet benefitów taki jak Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą, karty Sodexo, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, imprezy świąteczne i integracyjne, paczki dla dzieci pracowników i wiele innych;
  • Szkolenie wprowadzające i pełną opiekę mentorską przy każdym etapie budowy i rozwoju działu utrzymania ruchu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę pełną wyzwań, gwarantującą samodzielność;
  • Przyjazną atmosferę w zespole specjalistów;
  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do użytku prywatnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Kierownik działu Utrzymania Ruchu, Gdańsk