Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.pl

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie Działem Utrzymania Ruchu

  • utrzymanie maszyn i urządzeń w wysokiej sprawności produkcyjnej

  • gospodarowanie zapasami części zamiennych oraz ich dostawami

  • analizowanie procesów operacyjnych oraz proponowanie rozwiązań poprawiających pracę maszyn

  • prowadzenie spraw związanych z UDT

  • analiza przyczyn awarii w celu prowadzenia prewencji w utrzymaniu maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • minimum 3 letni staż pracy w utrzymaniu ruchu

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

  • mile widziana znajomość standardów ISO

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, automatyka i robotyka i pokrewne)

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość rysunku technicznego (mile widziane projektowanie w AutoCad)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia, 13-nastka

  • pracę pełną wyzwań w rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie