Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu utrzymania ruchu

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.O firmie

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zachowaniem sprawnego i ciągłego procesu technologicznego

  • Nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnych.

  • Nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników.

  • Wyznaczanie zadań dla podległych pracowników, oraz odpowiedzialności za ich prawidłową i terminową realizacje.

  • Realizacja budżetu działu

  • Kontrola nad zarządzaniem magazynem częściami zamiennymi i zakupem części.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

  • Koordynacja i nadzór nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw.

  • Opracowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych i kontrola wypełnianie zawartych w nim terminów.

  • Zbieranie i katalogowanie dokumentacji technicznej wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i urządzeń, a także nanoszenie w niej bieżących aktualizacji.

  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw maszyn oraz przebiegu zmian

  • Optymalizacja kosztów napraw i kosztów zakupu części zamiennych.

  • Kontrola przestrzegania procedur i zasad BHP przez podległych pracowników.

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność technologia produkcji, automatyka, mechatronika,

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu oraz dobra znajomość danej branży.

  • Znajomość nowoczesnych trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością.

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania liniami produkcyjnymi

  • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, samodzielność i bardzo dobra organizacja działań, zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania ludźmi.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

Miejsce pracy Rębowola koło Grójca (45 km od Warszawy drogą S7)