Kierownik działu utrzymania ruchu

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.O firmie

  • Grójec, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Prężnie rozwijająca się grupa producentów owoców i warzyw posiadająca nowoczesne zaplecze maszynowe
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad zachowaniem sprawnego i ciągłego procesu technologicznego
  • Nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnych.
  • Nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników.
  • Wyznaczanie zadań dla podległych pracowników, oraz odpowiedzialności za ich prawidłową i terminową realizacje.
  • Realizacja budżetu działu
  • Kontrola nad zarządzaniem magazynem częściami zamiennymi i zakupem części.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw.
  • Opracowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych i kontrola wypełnianie zawartych w nim terminów.
  • Zbieranie i katalogowanie dokumentacji technicznej wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i urządzeń, a także nanoszenie w niej bieżących aktualizacji.
  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw maszyn oraz przebiegu zmian
  • Optymalizacja kosztów napraw i kosztów zakupu części zamiennych.
  • Kontrola przestrzegania procedur i zasad BHP przez podległych pracowników.
  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność technologia produkcji, automatyka, mechatronika,
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu oraz dobra znajomość danej branży.
  • Znajomość nowoczesnych trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania liniami produkcyjnymi
  • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, samodzielność i bardzo dobra organizacja działań, zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania ludźmi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Cemntrum Owocowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Na Uboczu 2/53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy