Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Spółdzielnia ŚWIT O firmie

  • Halinów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka problemów technicznych i procesowych, analiza przyczyn występowania oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla mechaników liniowych
  • Opracowanie i implementacja nowych rozwiązań w zakresie budowy i działania maszyn
  • Prowadzenie projektów usprawniających pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i nadzór nad przeglądami i wymianami elementów maszyn oraz zapewnienie odpowiednich części zamiennych (w tym dobór zamienników)
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności maszyn, poprawę jakości, redukcję postojów technicznych oraz redukcję kosztów utrzymania ruchu maszyn
  • Uczestniczenie w instalowaniu i uruchamianiu nowego sprzętu i jego odbiorze
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi odnośnie realizacji zadań (modyfikacje, serwis)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechanika
  • lub pokrewne)
  • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w dziale utrzymania ruchu, inżynieryjnym lub poprawy procesów (najlepiej w sektorze FMCG)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
  • Wszechstronna wiedza i umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych, w tym umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych   i elektrycznych
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • Umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów, często pod presją czasu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy