Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Narzędziowni

Phillips Poland Sp. z. o. o.O firmie

Phillips Poland Sp. z. o. o.

Zwycięstwa 32

Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy oraz kontrola jej wykonania.

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego przez zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń.

  • Opracowywanie instrukcji obsługi i konserwacji maszyn i urządzeń.

  • Analiza przyczyn i skutków awarii maszyn, planowanie działań w celu usunięcia awarii.

  • Nadzór nad dokumentacją maszyn.

  • Sporządzanie planów remontowych i przeglądów maszyn.

  • Praca w programie dedykowanym dla działu utrzymania ruchu.

  • Analiza stanu technicznego instalacji i budynków.

  • Organizacja i nadzór bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń zgodnie z przepisami prawa.

  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, kosztów utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie modernizacji maszyn i usprawniania procesów produkcji.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu napraw i konserwacji maszyn.

  • Raportowanie realizowanych zadań do przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (np. mechanika, automatyka, elektronika).

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu.

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami, konserwacją maszyn i urządzeń.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Znajomości środowiska pracy wg. metod 5S oraz Lean, TPM.

  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziany stopień min. komunikatywny.

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (pakiet sportowy, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rozin, imprezy kulturalno- oświatowe).

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

  • Poszerzenie wiedzy z zakresu zagadnień technicznych i procesu produkcyjnego.

  • Profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych.

  • Miłą i serdeczną atmosferę.

  • Wsparcie ze strony kierownictwa.

  • Możliwość współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Phillips Poland jest częścią amerykańskiej grupy Phillips Industries. Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się też przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

Przewiń do profilu firmy