Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu (k/m)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami działu Utrzymania Ruchu

  • Tworzenie i nadzór nad opracowaniem harmonogramu przeglądów i remontów w oparciu o analizę ich sprawności technicznej

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki linii produkcyjnych

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych lub modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów części zamiennych

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji parku maszynowego

  • Współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych

  • Współpraca z innymi działami – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych

  • Kierowanie wdrożeniami udoskonaleń procesów oraz zwiększanie wydajności oraz elastyczności

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość systemów: zarządzania utrzymania ruchu, zasilania maszyn, bezpieczeństwa stosowanego w instalacjach elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • Wiedza w zakresie: automatyki przemysłowej, budowy i zasad instalacji pneumatycznych, podstaw elektroniki, podstaw mechatroniki

  • Umiejętność planowania pracy i zadań oraz kierowania zespołem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym