Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 29.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Renomowana firma o zasięgu międzynarodowym, będąca liderem w swojej branży, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Region: kujawsko-pomorskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • duże wyzwania zawodowe

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie energetyki lub mechaniki (kotły, turbiny) lub pokrewne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu w branży przemysłowej
  • preferowana znajomość technik: TPM, 5S, preventive& predictive maintenance, RCA, 5WHY, 4M/fishbone, Pareto
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność zarządzania budżetem oraz zespołem ludzkim
  • orientacja na rezultaty, otwartość na wyzwania, proaktywność, duże zaangażowanie

Twoje zadania:

  • zarządzanie procesami utrzymania ruchu i remontów w powierzonym obszarze- organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych
  • zapewnienie wysokiego poziomu sprawności urządzeń i instalacji z zapewnieniem bezpieczeństwa eksploatacyjnego i bezpieczeństwa obsługi
  • analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych
  • planowanie zadań i kosztów w powierzonym obszarze utrzymania ruchu i remontów dedykowanych instalacji (łącznie z inwestycjami odtworzeniowymi)
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • identyfikacja procesów wymagających usprawnień
  • zarządzanie procesami ciągłego doskonalenia w zakresie utrzymania ruchu w podległym obszarze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej