Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki w celu zrealizowania zakładanych celów produkcyjnych.

  • Organizowanie i sprawowanie nadzoru nad pracą działu utrzymania ruchu, koordynacja działań i wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom.

  • Udział w opracowywaniu strategii w zakresie gospodarki remontowo-konserwacyjnej oraz zapotrzebowania w media.

  • Planowanie przeglądów i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji.

  • Opracowywanie harmonogramów oraz dokumentacji dla przeglądów, konserwacji oraz serwisów maszyn.

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych.

  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych zgodnie z przepisami energetycznymi, BHP i przeciwpożarowymi.

  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn, urządzeń, instalacji.

  • Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi.

  • Udział w procesach inwestycyjnych i wprowadzaniu usprawnień.

  • Zapewnianie prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi.

  • Zarządzanie mediami energetycznymi wykorzystywanymi w procesach produkcyjnych, w tym sprawowanie nadzoru nad zasilaniem zakładu w media oraz nad ewidencją nośników energii i paliw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku.

  • Umiejętność diagnozowania usterek i czytania dokumentacji technicznej.

  • Posiadanie uprawnień SEP eksploatacyjne oraz dozorowe.

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu.

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy (własnego oraz podległych pracowników).

  • Doświadczenie w pracy z maszynami wtryskowymi oraz wytłaczarkami będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing (TPM, SMED)

  • Język angielski poziom komunikatywny w mowie i piśmie.