Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    45 lat doświadczenia HSV w Europie oraz ponad 15 lat obecności w Polsce czynią HSV-Polska liderem w sektorze przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i elastyczności największe międzynarodowe firmy wybrały HSV jako swojego strategicznego dostawcę.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszej fabryki opakowań i izolacji styropianowych w Łodzi
    KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Laskowicka 12/20, Łódź Polesie

    Opis stanowiska:

    • planowanie, organizacja oraz koordynacja pracy DT
    • kontrola nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego
    • organizacja i realizacja przeglądów i konserwacji stanu technicznego parku maszynowego
    • nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług
    • organizacja, nadzorowanie oraz rozliczanie prac wykonywanych przez podległych pracowników
    • odpowiedzialność nad właściwym stanem instalacji i urządzeń energetycznych (pompy, kotły, kompresory)
    • tworzenie wizji i strategii rozwoju działu technicznego
    • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonanych prac
    • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami;
    • nadzór nad budżetem, planowanie zakupów technicznych
    • opracowywanie ofert na prace dodatkowe, współpraca z dostawcami części i serwisami zewnętrznymi
    • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy DT a pozostałymi działami

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym – warunek konieczny
    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • praktyczna wiedza z zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu
    • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
    • uprawnienia min SEP do 1 kV
    • prawo jazdy kat B
    • samodzielność, silna osobowość, zaangażowanie i dobra samoorganizacja pracy, zorientowanie na cele

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym;
    • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wiedzy kandydata;
    • wsparcie specjalistów podczas wdrażania się w nowe obnowiązki;
    • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
    • swobodę w działaniu i samodzielne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
    • pakiet socjalny (karta rekreacyjno-sportowa OK System, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, premia świąteczna, premia wakacyjna)
    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HSV-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.