Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ciągłość pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych. Zadania, jakie przed Tobą postawimy to:

• Zarządzanie zespołem (organizacja, planowanie pracy),

• Koordynowanie zadań związanych z usuwaniem awarii maszyn oraz remontami i przeglądami maszyn,

• Tworzenie planu prewencji,

• Współpracę z innymi działami, w szczególności działem produkcji i BHP,

• Zarządzanie budżetem działu,

• Zarządzanie magazynem części zamiennych,

• Koordynowanie prac serwisów oraz firm zewnętrznych świadczących usługi dla Utrzymania Ruchu,

• Inicjowanie działań usprawniających funkcjonowanie działu oraz poprawiających stan parku maszynowego zgodnie z filozofią Lean Manufacturing.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia technicznego oraz solidnego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, a także:

• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem powyżej 50 osób i rozliczanie prac poprzez KPI,

• Praktycznej znajomość narzędzi Lean,

• Znajomości WMS,

• Uprawnień energetycznych I oraz II grupy E+D,

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

• Wykształcenia wyższego.

Mile widziane

• Znajomość systemów automatyki przemysłowej – Siemens, B&R,

• Znajomość hydrauliki siłowej.

To oferujemy

• Samodzielność, możliwość wdrażania dobrych pomysłów i praktyk,

• Rozwój zawodowy w ciekawej branży,

• Doświadczony zespół utrzymania ruchu,

• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy liderem w swojej branży, zapewniamy stabilne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zapewniamy dużą samodzielność oraz realny wpływ na kształtowanie swojego środowiska pracy. Z przyczyn biznesowych dowiesz się o nas więcej dopiero na kolejnych etapach rekrutacji, dlatego teraz możemy napisać jedynie tyle, że poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Działu Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy