Oferta pracy

Kierownik działu utrzymania ruchu

Tobea Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości w wydajnym funkcjonowaniu parku maszynowego,

  • organizowanie obsługi technicznej i utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn oraz urządzeń,

  • planowanie i nadzór nad budżetem działu, optymalizacja kosztów,

  • koordynowanie i nadzór pracy podległego zespołu w zakresie utrzymania ruchu,

  • koordynowanie prac montażowych, naprawczych i konserwacyjnych maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznej,

  • instalacje i odbiór technicznym montowanych maszyn oraz urządzeń elektrycznych,

  • zarządzanie dokumentacją techniczno-ruchową maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,

  • współpracę z firmami serwisującymi i podejmowanie działań prewencyjnych zapobiegających awariom infrastruktury,

  • zamawianie części zamiennych, przyrządów oraz wyposażenia warsztatowego,

  • wyjaśnianie przyczyn występujących awarii oraz prowadzenie działań zapobiegawczych,

  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększanie wydajności maszyn, redukcję kosztów oraz czasu przestojów technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego

  • 10 - letniego doświadczenie w zawodzie, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym,

  • praktycznej znajomość systemu TPM (Total Productive Maintenance),

  • dobrej znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.

  • mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • szkolenia technologiczne i wsparcie w okresie adaptacji,

  • realne perspektywy rozwoju w ramach struktury firmy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania doświadczenia,

  • kurs języka angielskiego lub niemieckiego,

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, bilety do kina, teatru, imprezy integracyjne), owocowe dni,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • służbowy telefon i możliwość korzystanie z samochodu służbowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Tobea Sp. z o.o.

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139 rekrutuje dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko Kierownik działu utrzymania ruchu.

Przewiń do profilu firmy