Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zakład produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem przedmiotów z tworzyw sztucznych, lider w swojej branży, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Lublina

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad właściwym stanem technicznym maszyn, urządzeń i instalacji,
  • sprawowanie nadzoru i zarządzanie pracownikami w dziale,
  • planowanie i nadzorowanie realizacji przeglądów, konserwacji i napraw,
  • modyfikacja i modernizacja istniejącego parku maszynowego,
  • koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów,
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie (mechanika, mechatronika, budowa maszyn, pokrewne), wykształcenie wyższe techniczne mile widziane,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie i umiejętności w kierowaniu podległym zespołem pracowników,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • dobra znajomość MS Office,
  • doświadczenie w branży obróbki tworzyw sztucznych będzie znaczącym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do kompetencji,
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy