Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

DRUKPOL.FLEXO

Przemysłowa 12

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie maksymalnej planowanej dostępności maszyn w oparciu o bezpieczeństwo pracy i optymalizację kosztów

  • zarządzanie zespołem Działu Utrzymania Ruchu

  • prowadzenie projektów redukcji awaryjności maszyn w oparciu o system danych

  • aktywne wsparcie we wdrażaniu filaru TPM w organizacji

  • diagnostyka awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn oraz ich elementów

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i standardów pracy

  • kontrola magazynu części zamiennych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika / automatyka / elektro-mechanika)

  • uprawnienia SEP - Dozór i Eksploatacja

  • minimum jeden rok doświadczenia na stanowisku w dziale utrzymania ruchu pracującym w standardzie TPM

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • myślenie analityczne, orientacja na cel oraz organizacyjna pracy zespołu

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji

  • samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego oraz na życie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Lider branży flexograficznej firma DRUKPOL.FLEXO działająca na rynku od ponad 25 lat. Z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą uchodzi na rynku za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru. DRUKPOL.FLEXO to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób.

Przewiń do profilu firmy