Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
    wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.
    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

    Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie podległym zespołem,
    • Organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów  oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,
    • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie jakości wykonanych napraw,
    • Nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
    • Kontakty z  firmami serwisowymi oraz kontrola pracy serwisów zewnętrznych,
    • Wprowadzenie i nadzór nad systemem raportowania o awariach i przerwach w produkcji,
    • Udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń,
    • Opracowywanie budżetu kosztów remontów planowanych, kontrola wykonania i rozliczania tego budżetu,
    • Nadzór i kontrola zakupu części zamiennych i potrzebnych materiałów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej (branża FMCG),
    • Dobra znajomość  mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem),
    • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
    • Zdolność koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,
    • Nastawienie na realizację celu, umiejętność  pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Rozwój zawodowy przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych,
    • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
    • Ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
    za pomocą przycisku:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.