Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • Okonek, Borucino (pow. złotowski), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKECHAMP Group to polsko – holenderska Grupa Kapitałowa, która jest wiodącym europejskim producentem i przetwórcą pieczarek oraz innych produktów warzywnych znanych pod marką OLE!. Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie również pod markami Private Label. W związku ze stałym wzrostem sprzedaży oraz licznymi inwestycjami w rozwój biznesu poszukujemy ambitnych Kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

    OKECHAMP S.A. zaprasza kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w Borucinie:
    Miejsce pracy: Borucino, gmina Okonek

    Opis stanowiska pracy:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie przede wszystkim za zapewnienie sprawności działania i utrzymania w ruchu wszystkich posiadanych przez Spółkę instalacji, maszyn i urządzeń, a także za optymalizowanie ich użycia oraz inicjowanie i nadzór nad realizacją inwestycji, w tym m.in.

    • odpowiedzialność za bezawaryjną i efektywną pracę procesu produkcyjnego oraz maszyn i urządzeń
    • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń
    • odpowiedzialność za przygotowanie planów i przeprowadzenie przeglądów technicznych, maszyn i urządzeń
    • inicjowanie i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami i remontami
    • efektywne zarządzanie podległym zespołem (definiowanie zadań i celów, kontrola ich realizacji, rozwój pracowników zapewnienie dyscypliny itp.)
    • współtworzenie i odpowiedzialność za wykonanie budżetu działu

    Wymagania:

    • minimum 10 – letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, w tym 4 lata na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe – min inżynierskie/techniczne
    • wysokie kompetencje menedżerskie, w tym znajomość zasad zarządzania przez cele
    • umiejętność biznesowego podejścia do powierzonych zadań
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ponoszenie odpowiedzialności za ich skutki
    • utożsamianie się z celami Spółki
    • praktyczna znajomość Lean Management, w tym m.in. TPM, 5S, SMED, Kanban (atut dodatkowy)
    • wymagana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • bardzo dobre standardy oraz warunki pracy w kulturze przyjaznej pracownikowi
    • możliwość stałego rozwoju poprzez działanie i szkolenia
    • rynkowy pakiet wynagrodzeń oraz ścieżkę kariery

    Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV dostosowanego do profilu stanowiskowego oraz wymagań na adres za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Klauzula Informacyjna.

    Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
    1. Administratorem Pan/Pani danych osobowych jest OKECHAMP S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 259; 60-406 Poznań.
    2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie art.6 sut.1 lit.a).
    3. Posiada Pan/Pani prawo do: a) żądania od administratora danych osobowych dostępu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; b) wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; c) przenoszenia danych; d) wniesienia skargi do organu nadzorczego; e) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    4. Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest OKECHAMP S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 259; 60-406 Poznań w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika DUR.
    2. Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich poprawiania.

    OKECHAMP S.A., ul. Dąbrowskiego 259, 60-406 Poznań
    Tel.: +48 61 846 99 00, fax: +48 61 846 99 01
    www.okechamp.pl