Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

ArmakanO firmie

  • Wądoły 20
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Armakan

Wądoły 20

Oleśnica

F.P.H.U. „ARMAKAN” - PVC

jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad właściwym stanem technicznym maszyn, urządzeń i instalacji
  • sprawowanie nadzoru i zarządzanie pracownikami w dziale
  • planowanie i nadzorowanie realizacji przeglądów, konserwacji i napraw,
  • modyfikacja i modernizacja istniejącego parku maszynowego
  • koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie /mechanika, mechatronika, budowa maszyn/
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • aktualne uprawnienia SEP E-1 i D-1 do 1 Kv
  • doświadczenie w branży obróbki tworzyw sztucznych będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do kompetencji

Uprzejmie informujemy że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne