Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.pl

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego maszyn (stały nadzór techniczny nad maszynami-zapewnienie niezakłóconej pracy produkcji)

  • wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w parku maszyn

  • opracowanie i nadzorowanie cyklów remontowych i konserwacji maszyn

  • czynny udział w procesie zakupowym części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń

  • odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • dobra znajomość zasad mechaniki, elektryki i hydrauliki

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą