Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Kuźnia Ostrów Wielkopolski jest doświadczonym  producentem w branży transportu kolejowego w zakresie produkcji:

    • odkuwek matrycowych
    • części obrobionych mechanicznie
    • zmontowanych komponentów
    • odkuwek swobodnie kutych
    • regeneracji urządzeń kolejowych

    Spółka posiada zakład produkcyjny i magazyn zlokalizowany w zachodniej Polsce. Produkcja oparta jest w pełni na własnych zasobach z wykorzystaniem wieloletnich tradycji kuźniczych.

    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    Obowiązki:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji;
    • Zapewnienie bezawaryjnej pracy oraz stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze;
    • Nadzór nad pracami montażowymi, remontowymi, prawidłową eksploatacją parku maszynowego;
    • Konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych;
    • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych;
    • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych dla maszyn i urządzeń;
    • Optymalizacja procesów utrzymania ruchu, udział w projektach o charakterze jakościowym i wydajnościowym;
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze;
    • Monitorowanie stanu realizacji projektów i inwestycji;
    • Współpraca m.in. z: firmami serwisowymi, dostawcami maszyn, urządzeń i części, UDT;
    • Zarządzanie pracownikami działu UR, organizacja pracy na podległych stanowiskach;
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej, bieżące raportowanie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika, automatyka, mechatronika, mechanika);
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej;
    • Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń;
    • Znajomość działania systemów pneumatycznych, elektrycznych i mechanicznych;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office;
    • Umiejętność zarządzania zespołem;
    • Wysokie zaangażowanie, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie międzynarodowej (w oparciu o umowę o pracę);
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pełna samodzielność oraz wdrażanie własnych pomysłów;
    • Współuczestnictwo w budowaniu sukcesów firmy;
    • Dodatek funkcyjny, premie regulaminowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.