Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

NP PIASECZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami instalacyjnymi, naprawczymi i konserwacyjnymi maszyn, form i urządzeń

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tworzenie harmonogramów przeglądów urządzeń, prac serwisowych oraz planowanych remontów

  • Analizowanie przyczyny wystąpienia awarii w maszynach i przygotowywanie planu naprawy

  • Zarządzanie zapasami części zamiennych

  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji parku maszynowego

  • Kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu w zakresie utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki, elektryki i automatyki

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Szkolenia i kursy językowe

NP PIASECZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NP PIASECZNO SP. Z O.O. firma obecna na rynku polskim od ponad 27 lat, zajmująca się produkcją części z tworzyw sztucznych przy pomocy technologii wtrysku oraz montażem kompleksowych podzespołów. Wytwarzamy części dla czołowych dostawców z branży automotive, elektrotechnicznej oraz medycznej, naszą specjalizacją są części techniczne o dużym stopniu skomplikowania w wytwarzaniu.

Przewiń do profilu firmy