Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

UNILEVER POLSKA Poznań

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości linii produkujących żywność,

  • Koordynacja pracy zespołu mechaników, elektryków i automatyków,

  • Przeprowadzanie analiz przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie i wdrażanie działań prewencyjnych razem z zespołem,

  • Wsparcie zespołu wiedzą i doświadczeniem eksperckim przy wykonywaniu napraw bieżących, remontów i modernizacji urządzeń technologicznych,

  • Koordynowanie projektów w obszarze utrzymania ruchu (wdrożenie systemu CMMS, reorganizacja warsztatu elektrycznego, rozwój sytemu magazynowania części zamiennych),

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników w podległym obszarze (% awarii, % zamkniętych EWO, % realizacji zaplanowanych prac prewencyjnych WO),

  • Analizowanie struktury kosztów (części zamiennych, kosztów osobowych) i podejmowanie inicjatyw optymalizacyjnych w tym zakresie,

  • Tworzenie i kontrolowanie realizacji budżetu działu technicznego,

  • Dbanie i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w obszarze, współudział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechatronika, mechanika i budowa maszyn automatyka i robotyka lub kierunki pokrewne),

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Znajomość standardów: HACCP, FDA, EHEDG,

  • Znajomość metodyki WCM w obszarze autonomicznego i prewencyjnego utrzymania ruchu,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikacje w mowie i piśmie,

  • Umiejętność zarządzania projektami,

  • Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów,

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z nagrodą roczną uzależnioną od wyników pracy,

  • Możliwość częściowej pracy w systemie hybrydowym,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • Karta sportowa MultiSport,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing,

  • Udział w projektach związanych z rozwojem fabryki według standardów WCM,

  • Wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie,

  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie,

  • Dodatkowo tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • parking rowerowy

Fabryka w Poznaniu zatrudnia około 650 pracowników. To jedna z większych fabryk Unilever produkujących żywność i jedyna taka w Polsce. Produkujemy ok. 800 różnych wyrobów (fixy, sosy, zupy, dania gotowe typu mealkit, makarony, ketchupy, majonezy) pod markami tj. Knorr, Hellmann’s, Unox, Amino, Calvé, Amora, Kuner. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach produkcyjnych i 25 liniach. 2/3 naszego portfolio trafia na export. Spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące zgodność z prawem lokalnymi i wymogami korporacyjnymi. Otaczamy się inspirującymi liderami i działamy według standardów WCM. Razem chcemy tworzyć miejsce świetnej atmosfery i inspirującej pracy.

Przewiń do profilu firmy