Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Nord Capital Sp. z o.o.

  • Reda

    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległej komórki organizacyjnej

  • Zapewnienie dostępność techniczną narzędzi produkcyjnych i odpowiedzialność za eliminację zakłóceń w trwającym procesie produkcyjnym.

  • Ciągłe monitorowanie i dokumentowanie wymagań konserwacyjnych narzędzi i elementów narzędzi, a także inicjowanie niezbędnych i odpowiednich środków.

  • Ponadto zakup i zabezpieczenie dostępności części zamiennych, a także optymalizacja magazynu części zamiennych.

  • Opracowywanie strategicznych celów długo i krótkoterminowych

  • Zarządzanie i szkolenie pracowników zaangażowanych w prace konserwacyjne i naprawcze w koordynacji z kierownikami obszaru produkcji.

  • Implementacja dalszej poprawy procesów technologicznych i jakości produktu.

  • Planowanie i koordynacja zadań konserwacyjnych zgodnie z priorytetami, personelem i środkami.

  • Cykliczna ocena wydajności zespołu, przy pomocy kluczowych wskaźników wydajności (KPI), określenie największego potencjału do poprawy oraz odpowiednie środki do wdrożenia, konsekwencja w działaniu.

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje techniczne (kursy lub studia), np. w inżynierii mechanicznej, elektrotechnice lub odpowiednie doświadczenia w przemyśle.

  • Doświadczenie w zakresie konserwacji, serwisowania i bezpieczeństwa operacyjnego urządzeń z mechanicznego i / lub elektrycznego punktu widzenia

  • Znajomość takich dziedzin jak: pneumatyka, automatyka

  • Mile widziane doświadczenie przywódcze i umiejętności optymalizacji procesów.

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

  • Podejście ukierunkowane na rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy w zespole jak i duża samodzielność.

  • Znajomość języka technicznego w stopniu zaawansowanym.

  • Aktywność w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • praca w systemie dwuzmianowym: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00;

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne