Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

HRE Sp. z o.o. O firmie

  • Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zatrudniającej ponad 100 pracowników, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • zarządzanie 4-osobowym zespołem techników UR pracujących w trybie 2-zmianowym
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji, nadzór nad infrastrukturą zakładu (w tym nad mediami)
  • nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • analiza przyczyn awarii i koordynacja działań korygujących
  • organizacja przeglądów i konserwacji urządzeń produkcyjnych, zarządzanie gospodarką części zamiennych
  • inicjowanie działań w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  •  realizacja zadań w projektach inwestycyjnych
  • udział w sporządzaniu planów budżetowych
  • udział w audytach
  • tworzenie rysunków CAD (na potrzeby przeróbek i audytów)
  • raportowanie do Dyrektora Zakładu Produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym (minimum średnie)
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (wymagane doświadczenie z maszynami pakującymi)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale UR lub w dziale technicznym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • umiejętność tworzenia rysunków CAD
  • dobra organizacja i planowanie pracy własnej oraz zespołu
  • umiejętność reagowania na nagłe, niespodziewane zdarzenia
  • gotowość do wsparcia zespołu w pracach operacyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy (praca 1-zmianowa)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia w obszarze kompetencji miękkich
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne