Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Goldman RecruitmentO firmie

  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej elementy tłoczone dla branży automotive w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Utrzymania Ruchu. Miejsce pracy: Żory.
Kierownik Działu Utrzymania RuchuNumer ref.: 192490/7210

Opis stanowiska:

  • planowanie cyklicznych przeglądów maszyn,
  • utrzymanie parku maszynowego i systemów produkcji w dobrym stanie technicznym,
  • analiza problemów występujących na maszynach i ścisła współpraca z działem jakości i produkcji,
  • ciągłe doskonalenie procesów,
  • planowanie, szkolenie, nadzorowanie i motywowanie pracowników utrzymania ruchu,
  • koordynowanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • zapewnienie skutecznego programu napraw i weryfikacja optymalizacji kosztów napraw,
  • monitorowanie stanu części zamiennych,
  • wdrażanie polityki i procedur bezpieczeństwa dla działu.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub liderskim w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej,
  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe,
  • znajomość układów elektrycznych, hydraulicznych i mechanicznych,
  • umiejętność interpretacji projektów, specyfikacji i schematów konstrukcyjnych,
  • znajomość systemów spawalniczych,
  • znajomość działania robotów spawalniczych Comau C5G lub Panasonic,
  • znajomość sterowników Siemens 300/1200/1500 PLC z HMI,
  • komunikatywna znajomość angielskiego lub włoskiego.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie z zasięgiem globalnym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz ZFŚS.

Ogłoszenie archiwalne