Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

EEP Sp. z o.o.

  • Sierakowo (pow. rawicki)

    Sierakowo (pow. rawicki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o niezawodność i wydajność maszyn produkcyjnych

  • nadzór nad zapewnieniem nieprzerwanej dostawy energii elektrycznej i innych mediów

  • zawieranie umów z organizacjami zewnętrznymi na zaopatrzenie przedsiębiorstwa w energię elektryczną oraz innych mediów oraz kontrola ich realizacji

  • udział w montażu wszystkich nowych maszyn oraz innych projektach inwestycyjnych

  • planowanie i projektowanie oraz uruchamianie nowych instalacji elektrycznych i sterowników maszyn

  • prowadzenie prac związanych z nowymi i przebudową maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przeprowadzanie napraw lub rozwiązywanie problemów w systemach automatycznych za pomocą urządzeń programistycznych

  • wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na elementach elektronicznych, mechanicznych, pneumatycznych układów oraz na całym sprzęcie elektronicznym i mechanicznym

  • rozwiązywanie problemów związanych z zasilaniem na terenie całego zakładu

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z sieciami i instalacjami energetycznymi oraz innymi mediami

  • inwentaryzacja, aktualizacja i nadzór nad wewnętrzną dokumentacją sieci energetycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi w zakładzie produkcyjnym minimum 5 lat

  • biegła znajomość angielskiego

  • doświadczenie w kierowaniu działem utrzymania ruchu

  • uprawnienia do obsługi sieci na stanowiskach eksploatacji i dozoru

  • znajomość zasad i programów projektowania systemów elektrycznych, sterowników przemysłowych, szkolenie z programowania sterowników PLC

  • umiejętność planowania, analizy i rozwiązywania problemów

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • czynne uczestniczenie w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego

  • pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • profesjonalne szkolenia w Niemczech/Holandii

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że odpowiedź prześlemy mailowo do każdego aplikującego, natomiast skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Ernst & Engbring GmbH to niemiecka firma z holenderskiej grupy kapitałowej TKH Group, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim. E&E to uznany na arenie międzynarodowej partner ds. rozwoju oraz producent wysokiej jakości kabli specjalnych znajdujących zastosowanie w automatyce, instalacjach, maszynach oraz technice medycznej.

W związku z budową pierwszej fabryki w Polsce, która będzie zlokalizowana w Rawiczu, zapraszamy nowych pracowników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakładzie produkcyjnym i wspólnie z Zarządem firmy stworzyć zgrany zespół i super atmosferę do pracy z nastawieniem na wysoką realizację zadań produkcyjnych przy tworzeniu naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy