Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

HAGS Poland Sp. z o.o.O firmie

HAGS Poland Sp. z o.o.

Inwestycyjna 17

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie budżetu Utrzymania Ruchu, przygotowywanie budżetu oraz uczestnictwo w przygotowaniu CAPEX-u;

  • Nadzorowanie podległego personelu;

  • Zarządzanie zapasami części zamiennych;

  • Zarządzanie serwisami oraz firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla UR;

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników UR oraz przygotowywanie raportów dotyczących UR oraz parku maszynowego;

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom;

  • Dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń;

  • Inicjowanie działań usprawniających funkcjonowanie UR oraz poprawiających stan parku maszynowego;

  • Wspieranie produkcji w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń;

  • Współpraca z zarządcą budynku w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej i budowlanej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryk, automatyk, mechanik);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym – minimum 3 lata;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;

  • Znajomość budowy maszyn;

  • Znajomość wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa maszyn;

  • Znajomości automatyki, mechaniki i pneumatyki;

  • Znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego i utrzymania infrastruktury technicznej budynków;

  • Uprawnienia elektryczne powyżej 1kV;

  • Doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu TPM;

  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej;

  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze;

  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju;

  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, karta sportowa.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Przewiń do profilu firmy