Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Vitkovice Milmet Spółka AkcyjnaO firmie

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji w celu zapewnieniu ciągłości ich pracy,

  • koordynowanie i nadzorowanie bieżącej konserwacji parku maszynowego,

  • współpraca z serwisami/firmami zewnętrznymi oraz nadzorowanie usług remontowych maszyn i urządzeń,

  • opracowywanie planów przeglądów technicznych maszyn i urządzeń, planów remontów oraz kontroli wypełniania zawartych w nich terminów,

  • nadzorowanie dokumentacji działu,

  • organizowanie pracy podległych pracowników oraz kontroli przestrzegania procedur i zasad BHP w zakresie pracy działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym,

  • doświadczenie zaw. w dziale utrzymania ruchu min. 3 lata,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • praktyczna znajomość budowy maszyn,

  • znajomość zasad hydrauliki i automatyki,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • krótki proces rekrutacyjny –rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z Dyrektorem Pionu

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach ,

  • premie świąteczne,

  • zapomogi z ZFŚS w sytuacjach losowych,

  • dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci,

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa,

  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • bezpłatny parking,

  • dogodna lokalizacja (przy trasie S86)

  • wycieczki dla pracowników,

  • możliwość awansów wewnętrznych,

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce

  • jubilat za staż pracy w Spółce.

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy