Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu utrzymania ruchu

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie na stanowisku kierownika działu utrzymania ruchu oraz dobrą znajomość języka angielskiego? Zapraszamy do nas.

    Nr ref.: /558/01/2018/AG/10021
    Stargard
    zadania:
    • nadzorowanie/koordynowanie pracy działu utrzymania ruchu
    • zarządzanie polityką prewencyjną utrzymania ruchu
    • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
    • nadzór nad inwestycjami: wybór dostawców, negocjacje cenowe, transfer linii i maszyn produkcyjnych, uruchomienia nowych maszyn
    oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na stanowiska kierownika działu utrzymania ruchu
    • dobrą znajomość języka angielskiego
    • dobrą znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, Six Sigma, TPM, Kaizen lub inne)
    oferujemy:
    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet szkoleń
    • pakiet benefitów
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47