Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu utrzymania ruchu

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

ZAGWARANTOWANIE UTRZYMANIA CIĄGŁOŚCI PRACY ZAKŁADU POPRZEZ:

• m.in zapewnienie ciągłości dostaw mediów (energii elektrycznej, gazu, ciepła technologicznego, powietrza, wody, odprowadzanie ścieków);

• cykliczną ocenę stanu technicznego poszczególnych linii i urządzeń, opracowanie/modyfikację harmonogramu przeglądów i remontów, oraz określenie zakresu prac i potrzebnych części zamiennych;

ZAPEWNIENIE PRAWIDŁOWEGO STANU TECHNICZNEGO LINII PRODUKCYJNYCH ORAZ INNYCH MASZYN i URZĄDZEŃ WSPOMAGAJĄCYCH PROCES PRODUKCYJNY POPRZEZ:

• m.in terminową realizację zaplanowanych przeglądów i remontów oraz szybkie usuwanie bieżących awarii i usterek;

• kontrolowanie procesów użytkowania oraz poziomu awaryjności poszczególnych maszyn i wypracowywanie systemowych rozwiązań pozwalających zapobiegać typowym awariom;

• rozwiązywanie różnorodnych bieżących problemów natury technicznej, zgłaszanych przez Klientów wewnętrznych oraz świadczenie pomocy w obsłudze maszyn, oraz rozwój pracowników produkcji w obszarze obsługi urządzeń.

REALIZOWANIE PLANU KOSZTÓW ORAZ POPRAWY PRODUKTYWNOŚCI ZAKŁADU POPRZEZ:

• m.in trafne zaplanowanie budżetu napraw i serwisu;

• bieżące monitorowanie i analizowanie KPI dla UR i Zakładu oraz poszukiwanie rozwiązań technicznych pozwalających ograniczać zużycie mediów, zmniejszać koszty napraw i części zamiennych, ograniczać straty i poprawiać produktywności linii;

• zbudowanie systemu działań prewencyjnych umożliwiających ograniczenie lub wyeliminowanie typowych przyczyn przestojów.

REALIZOWANIE DZIAŁAŃ MAJACYCH NA CELU POPRAWĘ EFEKTYWNOŚCI I ROZWOJU ZAKŁADU POPRZEZ:

• m.in uczestnictwo w spotkaniach kierownictwa Zakładu i współudział w zarządzaniu bieżącą działalnością operacyjną Zakładu;

• realizowanie projektów inwestycyjnych i rozwojowo-modernizacyjnych;

• strukturę wsparcia inżynieryjnego;

• zarządzanie licznymi projektami z dziedziny mechaniki i automatyzacji procesu produkcyjnego,

• wprowadzanie działań naprawczych i nadzór nad realizacją listy usterkowej;

• realizację procesu odbioru prac i przekazania maszyn i urządzeń do produkcji.

GWARANTOWANIE BEZPIECZEŃSTWA PRCOWNIKÓW ORAZ ZGODNOŚĆ DZIAŁAŃ REALIZOWANYCH W PODLEGŁYM OBSZARZE Z INTERESEM SPÓŁKI, OBOWIĄZUJACYMI PRZEPISAMI I REGULACJAMI POPRZEZ:

• zapewnienie realizacji wymogów prawa pracy, bhp i ppoż, oraz kontrolę i zatwierdzanie jakości stosowanych technologii, systemów i narzędzi;

• prowadzenie wymaganej prawem i dobrą praktyką biznesową dokumentacji technicznej dla wszystkich maszyn w podległym obszarze;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie min. 3 letnie na stanowisku kierowniczym

  • uprawnienia dozorowe w zakresie elektrycznym i cieplnym

  • umiejętności korzystania z aplikacji MS Office i aplikacji specjalistycznych (CMMS np. MP2)

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym mu swobodną pracę w tym języku na wszystkich poziomach PepsiCo oraz swobodne omawianie kwestii technicznych z ogólnoświatowymi dostawcami sprzętu.

  • biegłe posługiwanie się programami AutoCAD, MS Project, Office

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowsku

  • stabilizację i mozliwości rozwoju

  • konkurencyjne wynagrodzenie+pakiet benefitów

  • samochód słuzbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z rekruterem PepsiCo

2

rozmowa z dyrektorem Zakładu oraz HR Biznes Partnerem

3

Witamy w PepsiCo

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Przewiń do profilu firmy