Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Gamet S.A.O firmie

Gamet S.A.

Józefa Chrzanowskiego 33

Toruń

Główne zadania:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i mediów
  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń, prowadzenie działań prewencyjnych
  • Planowanie i kontrola budżetów remontowych
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami i podwykonawcami prac remontowych i naprawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny, elektryczny, automatyka)
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz organizowania czasu pracy
  • Otwartość na zmiany i wysoko rozwinięte zdolności przywódcze
  • Umiejętność planowania, delegowania i kontrolowania działań zespołu
  • Dyspozycyjność, elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Poczucie przynależności do stabilnej organizacji i pracę w przyjaznej atmosferze
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018r. poz. 1000)."

"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne