Oferta pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie podległego personelu i jego ciągły rozwój

  • monitorowanie kluczowych wskaźników UR, przygotowywanie raportów dotyczących UR oraz parku maszynowego

  • nadzorowanie budżetu UR, przygotowywanie budżetu oraz uczestnictwo w przygotowaniu CAPEX-u

  • zarządzanie zapasami części zamiennych

  • zarządzanie serwisami oraz firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla UR

  • podejmowanie ciągłych i skutecznych działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom (prowadzenie i doskonalenie systemu prewencji w celu zwiększania dostępności maszyn i urządzeń) łącznie z analizą przyczyn

  • dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • inicjowanie działań usprawniających funkcjonowanie UR oraz poprawiających stan parku maszynowego

  • inicjowanie działań usprawniających maszyny pod względem kosztów i pracochłonności działu UR poprzez modyfikacje techniczne maszyn

  • wspieranie produkcji w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • współpraca z zarządcą budynku w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej i budowlanej

  • używanie w codziennej pracy narzędzi opartych na filozofii Lean Manufacturing

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku uwzględniającym zarządzanie personelem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • terminowe osiąganie założonych celów

  • praktyczna znajomość TPM oraz Preventive Maintenance

  • umiejętność zarządzania priorytetami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • udział w rozwoju standardów w organizacji

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy