Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Wyser Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest globalna firma z branży produkcyjnej.

Poszukujemy doświadczonego Managera, który ma praktykę w tworzeniu i prowadzeniu zespołów inżynierów. Zatrudniona osoba będzie pracować z globalnym wykwalifikowanym zespołem. Polityka firmy zakłada poszerzanie kompetencji sprawdzonych pracowników oraz dbanie o ich długofalowe zadowolenie z pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z wymogami BHP i wymaganiami technicznymi zapewniające realizację założonych i uzgodnionych planów produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
  • Uczestnictwo w uruchomieniu nowej części zakładu
  • Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim - motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • Nadzór nad opracowaniem i realizacją harmonogramu remontów i konserwacji maszyn, urządzeń i sieci energetycznych oraz budynku
  • Nadzór nad prowadzeniem, opracowywaniem i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wsparcie w diagnozowaniu usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki
  • Proponowanie rozwiązań technicznych zapewniających wdrażanie najlepszych praktyk dotyczących Bhp, zużycia mediów i całkowitego kosztu eksploatacji urządzeń
  • Zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług
  • Optymalizacja procesów w obszarach utrzymania ruchu
  • Współpraca z pionem Produkcji i Planowania w zakresie ustalania priorytetów działań
  • Koordynacja remontów i napraw z udziałem firm zewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryka, automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza w zakresie układów pneumatycznych, hydraulicznych, mechatronicznych, automatycznych
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń
  • Umiejętność kierowania podległymi pracownikami
  • Uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Inicjatywa / przedsiębiorczość

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
  • Pracę z nowymi technologiami

Jesteś w miejscu, w którym łączymy utalentowanych managerów średniego i wyższego szczebla z rozwijającymi się firmami.

Wyser należy do globalnego Holdingu Gi Group, jesteśmy obecni w 13 krajach na całym świecie,: Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Hiszpanii i Turcji.

Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji i wspieramy kandydatów na każdym szczeblu ich kariery zawodowej. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Dzięki "szytym na miarę" rozwiązaniom, umożliwiamy właściwe dopasowanie oczekiwań rozwijających się organizacji i utalentowanych managerów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów mających szeroką wiedzę w określonych specjalizacjach oraz dużą znajomość rynku. Wspieramy firmy w analizie ich potrzeb i przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki działalności firmy. Kandydatom poszukującym nowych wyzwań zawodowych zapewniamy profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Pomożemy Tobie znaleźć odpowiednie i indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie procesów rekrutacyjnych, w obszarach specjalizacji którymi się zajmujemy.

Znamy rynek i uważnie śledzimy trendy, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i wyprzedzać zachodzące zmiany. Cenimy dokładność oraz skrupulatność i nie uznajemy kompromisów. Nasza współpraca jest w pełni partnerska, co pozwala na nawiązywanie długofalowych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym modelu współpracy? A może szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skontaktuj się z nami!

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu, wielkopolskie