Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

DSN DOLSIN

DSN DOLSIN

Trzmielowicka 7/9

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji,

  • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń oraz pozostałej infrastruktury,

  • nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych,

  • analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw,

  • planowanie i koordynowanie prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami ,

  • nadzór i współpraca z podwykonawcami świadczącymi usługi remontowe, modernizacyjne oraz serwisowe w zakresie utrzymania całej infrastruktury zakładu,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynków, maszyn, urządzeń i instalacji oraz zapewnienie ich aktualności i kompletności,

  • sprawowanie nadzoru nad infrastrukturą zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, automatyka),

  • samodzielność, zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,

  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

  • umiejętność koordynowania pracy zespołu,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów, m.in. karta MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

DOLSIN to firma z ponad 70 letnią tradycją. Na przestrzeni lat rozwinęła działalność w kilku kluczowych branżach, w których zdobyła ogromne doświadczenie. Obecnie specjalizuje się w produkcji wiązek elektrycznych dla branży automotive oraz wypełnień kolumnowych dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, a także wypełnień do urządzeń stosowanych w szeroko pojętej ochronie środowiska, w szczególności w oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody. Ponadto DOLSIN posiada bogate doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych na wtryskarkach. Produkuje detale z tworzyw na formach własnych oraz formach powierzonych przez klienta. Celem firmy jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Odbiorców.