Oferta pracy

Kierownik Działu Victoria's Secret Lingerie

Alshaya PolandO firmie

Alshaya Poland

aleja Jana Pawła II 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów biznesowych poprzez maksymalizację sprzedaży i monitorowanie współczynników operacyjnych (KPI);

  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

  • Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem: motywowanie i dbanie o rozwój zawodowy pracowników;

  • Raportowanie z zakresu analizy wskaźników i poziomu realizacji budżetu;

  • Dbanie o ekspozycję produktów zgodnie ze standardami marki;

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny.

  • Nastawienie na realizację celów i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży retail;

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta w marce premium;

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zniżkę do naszych marek w Polsce (Victoria's Secret, MAC, The Body Shop, Bath&Body Works)

  • Szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Przewiń do profilu firmy