Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu w sklepie internetowym

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy działu tj.30 – 50 osób w systemie dwu-zmianowym ze zmianami weekendowymi tj. ustalania grafików, czasów pracy, rozliczanie obecności, planowanie pracy itd..

  • zarządzanie zapasami produktów – tak aby utrzymywać minimalny poziom zapasu, umożliwiający pracę działu

  • rekrutacja i szkolenia nowych pracowników

  • dbałość o morale i poszanowanie etyki pracy

  • troska o rentowność działu

  • wskazywanie obszarów ryzyka i zagrożeń dla pracy działu ze wskazaniem rozwiązań minimalizujących te ryzyko

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • tworzenie regulaminów, instrukcji i procedur na podległym dziale

  • optymalizacja procesów na dziale

  • udział w weryfikacji prowadzonych prac programistycznych (testy)

  • współpraca z managerami i innymi działami w firmie

  • utrzymywanie i podnoszenie poziomu współpracy między działami

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i zakupów

  • sporządzanie bieżących raportów, analiz i statystyk w zakresie wykonywanych obowiązków

  • współpraca z kontrahentami min. kontakt z przewoźnikami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, zarządzanie itd.

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z zarządzeniem ludźmi – minimum 20 osobami

  • doświadczenie pracy w firmie złożonej z wielu działów wewnętrznych i zewnętrznych (w innych lokalizacjach)

  • znajomość specyfiki działania firmy z obszaru e-commerce

  • znajomość specyfiki produktowej w sklepie internetowym

  • umiejętność rozliczania pracowników z powierzonych obowiązków

  • umiejętność organizacji pracy w systemie dwu-zmianowym oraz dla pracowników weekendowych

  • umiejętność analizowania danych z innych działów i tworzenia własnych analiz

  • umiejętność merytorycznej weryfikacji wprowadzanych do oferty produktów wg. założeń firmy

  • umiejętność podejmowania sprawnych działań operacyjnych w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

  • doświadczenie w gospodarowaniu zapasami produktów

  • doświadczenie w procesach wdrożeń nowych rozwiązań np.: programistycznych, organizacyjnych

  • umiejętność współpracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość obsługo komputera w tym pakietu Office

Mile widziane

  • znajomość rynku książkowego czy produktów kultury

  • osobista pasja czytelnicza

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3-5 tys zł netto na Umowie o Pracę w zależności od kompetencji i doświadczenia

  • Motywujący system premii w zależności od wyników działu (premia miesięczna i roczna)

  • Zwrot kosztów dojazdu powyżej 20 km

  • Pracę u lidera branży książkowej w Polsce

  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w szybko rozwijającym się zespole, z naciskiem na etykę pracy

  • Dużą samodzielność

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop

  • Profesjonalne szkolenia branżowe i biznesowe, które sam możesz wybrać

  • Benefity dopasowane do twoich potrzeb – prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, itd.

  • Udział w dużych i ciekawych projektach

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, ze złożoną strukturą

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Możliwość łatwego stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: e-commerce project managerów, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

Tezeusz zatrudnia obecnie 130 osób, a do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie od 150 - 200 osób. Zatrudniamy osoby na różnych stanowiskach, w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Zarządzanie działem około 30-50 osób odpowiedzialnym za proces wprowadzania produktów do wyceny. W uproszczeniu produkt (najczęściej używany) dostarczany jest bez określonej ceny – dział odpowiedziany za ofertę produktową, ocenia czy produkt nadaje się do sprzedaży, następnie wycenia produkt wg. wytycznych. Praca kierownika tego działu będzie wymagała zarządzaniem podległym działem (organizacja pracy tj. harmonogramy, grafiki, urlopy, praca w systemie 2 zmianowym, organizacja pracy w weekendy, rozliczenia, premie), dbaniem o jakość wprowadzanych do oferty produktów, odpowiednią wycenę wg. przyjętych kryteriów oraz współpracę z innymi działami firmy min. z działem zakupów.

Miejsce pracy:

Lubień – 50km od Krakowa w kierunku Myślenic