Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzedaży produktów luksusowych w strefach wolnocłowych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. KD/WAW

    Zakres obowiązków:

    • realizacja celów budżetowych działu,
    • podejmowanie efektywnych działań sprzedażowych,
    • dbałość o wysokie standardy obsługi klienta,
    • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży, przeprowadzanie akcji promocyjnych,
    • zarządzanie zespołem pracowników w sklepie,
    • kontrola przestrzegania procedur i regulaminów wewnętrznych firmy,
    • obsługa klienta.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży,
    • mile widziana znajomość branży: perfumy i kosmetyki lub alkohole lub zegarki i biżuteria,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wykształcenie wyższe,
    • nastawienie na realizację celów,
    • umiejętność zarządzania i motywowania personelu,
    • rozwinięte kompetencje interpersonalne,
    • odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
    • dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność,  zaangażowanie,
    • kreatywność, energia.

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie, motywujący system bonusowy,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, system Benefit),
    • profesjonalne szkolenia rozwijające kompetencje w wielu obszarach,
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert z dopiskiem numeru referencyjnego
    za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.