Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Windykacji

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o., Sp.k.O firmie

  • aleja Hallera 157
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o., Sp.k.

aleja Hallera 157

Wrocław

Kancelaria Bielawski od wielu lat zajmuje się prowadzeniem postępowań cywilnych, administracyjnych i karnych, nie tylko oferując obsługę prawną firm, spółek i przedsiębiorstw ale reprezentując również osoby indywidualne i przedsiębiorców

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie pracą działu windykacyjnego (zespół kilkuosobowy) – na co składa się organizowanie pracy podległym pracownikom, przydzielanie i rozliczanie zadań, motywowanie do osiągania ambitnych celów sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,
  • sporządzanie wezwań do zapłaty oraz innych pism w toku postępowania windykacyjnego,
  • stały monitoring prowadzonych spraw,
  • kierownik przyjmuje odpowiedzialność za skuteczną windykację dłużników kancelarii oraz właściwą prezentację firmy.

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w branży prawno-windykacyjnej na stanowisku kierowniczym,
  • praktyczna wiedza z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych i osób fizycznych poparta doświadczeniem (merytoryczna znajomość dokumentów prawnych),
  • umiejętność zarządzania zespołem, zdolności przywódcze i organizacyjne,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (kwotę podstawową + prowizję za realizację celów),
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę z doświadczonymi osobami,
  • dobrą atmosferę w przyjaznej firmie,
  • własne stanowisko pracy (komputer, telefon),
  • do wyboru elastyczny grafik pracy lub pracę w systemie jednozmianowym,
  • szkolenia wewnętrzne.

Ogłoszenie archiwalne