Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży

3mk Protection sp. z o. o.O firmie

3mk Protection sp. z o. o.

Krotoszyńska 35

Ostrów Wielkopolski

związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika
do zasilenia naszego zespołu na stanowisku:
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem Działu Wsparcia Sprzedaży, wyznaczanie celów, nadzór nad realizacją zadań, motywowanie,
  • usprawnianie przepływu informacji oraz współpraca pomiędzy Działem Wsparcia Sprzedaży, a innymi działami w firmie,
  • wspieranie handlowców w pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi,
  • współudział w opracowywaniu strategii i planów sprzedaży oraz ich realizacji,
  • inicjowanie i wspieranie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • poszukiwanie nowych ścieżek współpracy/dystrybucji produktów,
  • wspieranie rozwoju bazy produktowej,
  • rozwój bazy CRM,
  • monitorowanie i analiza rynku,
  • opracowywanie raportów.

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość minimum jednego języka obcego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doskonała znajomość technik negocjacyjnych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zdolność do realistycznej oceny sytuacji,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • nastawienie na cel i skuteczność działania.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży.

Czekają na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie
  • dogodna forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół
  • dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • paczuszka dla maluszka
  • premie ekologiczne
  • biblioteka 3mk
  • komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.)
  • ubezpieczenie grupowe
  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i elastyczni – w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy uzgodnić inne optymalne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne