Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Wtryskowni w Dziale Wtryskowni DC

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obszarem produkcji komponentów z tworzyw sztucznych
  • Kontrola wskaźników produkcyjnych oraz inicjowanie i monitorowanie realizacji działań naprawczych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zapewnienia konkurencyjności i minimalizacji kosztów wytworzenia oraz terminowej realizacji zleceń
  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości
  • Tworzenie i wdrażanie systemów angażujących pracowników w poprawianie jakości wykonywanej pracy
  • Nadzorowanie projektów dotyczących nowych produktów, środków produkcji oraz ich transferów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych, procesu wtrysku, budowy form wtryskowych - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość metod i narzędzi z zakresu systemów optymalizacji produkcji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)
  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

DC (Device Connectors) - dział produkcyjny, który składa się z dwóch wydziałów produkcyjnych oraz wydziału wtryskownii. Charakterystyką produkcji działu DC jest produkcja złączek elektronicznych do płytek drukowanych, produkcja obudów dla elektroniki typu Combicon, łączników typu Combicon oraz produkcja okablowania do systemów Solarnych. Produkujemy złącza śrubowe ( zacisk klemowy ), wygodne

w montażu złącza sprężynowe oraz system szybkozłączy Quickon.

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Kierownik Działu Wtryskowni w Dziale Wtryskowni DC, Celna 5, Nowy Tomyśl