Oferta pracy

Kierownik Działu Wtrysku - tworzywa sztuczne

Wyser - PL

  • Tczew, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Kierownik Działu Wtrysku - tworzywa sztuczneNumer ref.: 1053

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży przetworstwa tworzyw sztucznych z zakładem w. woj. pomorskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Szef Działu Wtrysku (produkcja + UR)

Zadania:

  • zarządzanie działem produkcji i UR, w tym optymalizacja zadań produkcyjnych Działu Wtrysku, nadzor nad wtryskarkami, instalacją nowych maszyn etc.
  • nadzor nad pracą podległych pracownikow,
  • ścisła wspołpraca z pozostałymi działami, w tym działem logistyki i kontroli jakości.
  • monitorowanie procesu produkcji, podejmowanie decyzji, ustalanie priorytetow.
  • raportowanie wynikow do Plant Managera.
  • prowadzenie projektow usprawnienia procesu produkcyjnego zgodnych z filozofią Lean Manufacturing.
  • odpowiedzialność za wskaźniki produktywności, wskaźniki wydajnościowe i jakościowe, terminowość produkcji, realizację założonego planu produkcji,
  • koordynowanie procesem napraw maszyn i urządzeń, a także podejmowanie działań prewencyjnych.

Od kandydatow oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego.
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przetworstwie tworzyw sztucznych i znajomość procesu wtrysku - WARUNEK KONIECZNY.
  • doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu, kierownika technicznego, leadera produkcji etc w branży automotive.
  • doświadczenia w optymalizacji procesow produkcyjnych zgodnie z filozofią lean manufacturing.
  • predyspozycji do pracy jako lider/manager.
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację, jak i telekonferencje (międzynarodowy Zarząd).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu światowym,
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom.
  • realny wpływ na fukcjonowanie i rozwoj podległych działow oraz zespołu.
  • niezbędne narzędzia pracy i benefity pozapłacowe.

Ogłoszenie archiwalne