Oferta pracy

Kierownik Działu Wynagrodzeń i Benefitów

PWPW S.A.

PWPW S.A.

Wójtowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie polityki benefitów (kontakty z dostawcami benefitów, poszukiwanie i rekomendacja nowych rozwiązań).

  • Weryfikowanie efektywności istniejących systemów wynagradzania, premiowania i motywowania oraz współudział w projektowaniu i wdrażaniu nowych.

  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych w dziedzinie wynagrodzeń i systemów motywacyjnych.

  • Przygotowywanie raportów i analiz niezbędnych do efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych / lub na potrzeby organizacji.

  • Współudział w tworzeniu regulaminów i procedur dotyczących systemów wynagrodzeń i systemów motywacyjnych.

  • Nadzorowanie nad działalnością socjalną w spółce.

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie wynagrodzeń i benefitów dla zespołu HR oraz całej organizacji.

  • Współpraca z zespołem controllingu i pozostałymi zespołami HR.

  • Zarządzanie rozwojem pracowników oraz dbałość o dobrą atmosferę pracy i zaangażowanie zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wynagrodzeń i benefitów.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Doświadczenie w pracy w analizie danych dotyczących budżetów, finansów, danych personalnych.

  • Doświadczenie w projektowaniu programów rozwojowych i wzmacnianiu zaangażowania pracowników.

  • Doświadczenie w analizie raportów płacowych.

  • Znajomość wskaźników HR i umiejętność generowania rekomendacji w oparciu o nie.

  • Bardzo dobra znajomość Excela i SAP.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne, doskonała organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu cyfrowych narzędzi pracy i procesów HR.

  • Referencje.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: prywatna opieka medyczna i karta Multisport)

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów, szkoleń oraz nauki j. obcych

  • Realizacja ciekawych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku