Oferta pracy

Kierownik Działu Wyposażenia i Systemów Sklepowych

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada 146 sklepów i ciągle otwiera nowe!

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Organizacji Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:Kierownik Działu Wyposażenia i Systemów Sklepowych.

Twoje zadania

  • Inicjowanie i koordynowanie  projektów, działań w zakresie optymalizacji wyposażenia sklepów i systemów sklepowych.
  • Nadzorowanie realizacji procesu wyposażenia i otwierania nowych sklepów.
  • Nadzorowanie współpracy  z dostawcami  elementów wyposażenia sklepów i systemów sklepowych.
  • Koordynowanie procesów związanych z materiałami POS, oznaczeniem cenowym i informacyjnym, gazetkami i ulotkami reklamowymi, jak również audiomarketingiem w sklepie.
  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym definiowanie celów, motywowanie, ocena oraz rozwijanie kompetencji podległych pracowników.
  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie procesu wyboru, testowania i zakupu elementów wyposażenia technicznego, narzędzi pracy i systemów informatycznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość metodyki i narzędzi wspierających prowadzenie projektów.
  • Umiejętności analityczne.
  • Kreatywne podejście do realizowanych zadań.
  • Zorientowanie na Klienta.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów
  • Spotkania integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Pakiet sportowy
  • Samochód służbowy
  • Zadaniowy czas pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 146 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy