Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zakupów

TECHMARKO firmie

TECHMARK

Piotrkowska 10/12

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy nadzór oraz koordynowanie pracy Działu Zaopatrzenia ,

  • Realizacja polityki zakupowej firmy,

  • Zapewnienie zaopatrzenia w zakresie surowców, towarów i usług pozwalające na optymalną realizację zleceń produkcyjnych,

  • Organizacja i zarządzanie aktualnymi projektami zakupowymi,

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i na świecie,

  • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie zamówień, terminów dostaw, zmian cen, nowych produktów, reklamacji, wymaganej dokumentacji,

  • Inicjowanie usprawnień dotyczących obszaru zakupów oraz utrzymanie optymalnego stanu zapasów magazynowych,

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu identyfikacji potrzeb,

  • Opracowywanie i wdrażanie planów redukcji kosztów, analiza ekonomiczna zakupów,

  • Zbieranie ofert, sporządzanie zamówień, ocenę dostaw oraz poddostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procesów zakupowych i planowania materiałowego,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Znajomość programu ENOVA mile widziana,

  • Znajomość programu excel,

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na efekty i wysoką jakość powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w znanej branży i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych.

TECHMARK

Firma z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Piotrkowskiej 10/12 to firma produkująca meble i konstrukcje metalowe, wykonująca usługi w zakresie obróbki blach i lakierownia proszkowego.

Przewiń do profilu firmy