Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

Klient Pracuj.pl

  • Andrychów

    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki zakupowej Spółki

  • zapewnienie ciągłego zaopatrzenia w zakresie materiałów do zapewnienia ciągłości produkcyjnej

  • współpraca z dostawcami i producentami - negocjacje w zakresie warunków współpracy, asortymentu stałego i promocyjnego oraz realizacji dostaw

  • wyszukiwanie i wybór nowych dostawców i produktów

  • sporządzanie okresowych raportów, ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami

  • kontrola i optymalizacja poziomów zapasów i kosztów zakupu towarów

  • bieżący nadzór i kierowanie pracą podległego zespołu pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane – logistyka, planowanie, ekonomia, zarządzanie procesami produkcyjnymi)

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem zakupów

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialne podejście do obowiązków

  • bardzo dobra znajomość Ms Office (zwłaszcza Excel)

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pełne ubezpieczenie ZUS,

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą