Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bolesławiec, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Lokalizacja: Bolesławiec (dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • tworzenie, rozwijanie i usprawnianie procesów i procedur zakupowych
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami
  • zarządzanie pracą działu zakupów
  • opracowywanie harmonogramu dostaw surowców, towarów i materiałów
  • zbieranie informacji o dostawcach i towarach oraz zbieranie wycen
  • współpraca z dostawcami pod kątem ich rozwoju, kształtowanie relacji z dostawcami
  • przygotowywanie badań rynku usług, towarów, materiałów i surowców
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • optymalizacja polityki zaopatrzenia
  • zarządzanie procesem reklamacjami do dostawców oraz audytowanie dostawców
  • praca na portalach przetargowych oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie raportów oraz monitorowanie KPI
  • tworzenie i uzgadnianie budżetu działu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy nad umowami ramowymi oraz przetargami na zakup towarów, usług oraz urządzeń
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dostawcami,  samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • wiedza i doświadczenie we wdrażaniu zasad i procesów zakupowych
  • nastawienie na optymalizację działań i poszukiwanie rozwiązań usprawniających procesy zakupowe
  • znajomość systemów jakości oraz wskaźników zakupowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów ERP
  • znajomość j. angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość podstaw prawa pracy

Oferujemy:

  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy