Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

HELIO S.A. O firmie

HELIO S.A.

Brochów 119

Brochów (pow. sochaczewski)

HELIO S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej sytuacji rynkowej i finansowej. Czołowa pozycja na krajowym rynku bakalii, transparentność finansowa oraz pomyślne perspektyw rozwoju sprawiają, że HELIO S.A. zaliczana jest do grona najlepszych pracodawców w swoim regionie.

W chwili obecnej poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Negocjowanie i zawieranie kontraktów zakupowych, a także kontrola nad ich implementacją
  • Aktywne poszukiwanie źródeł dostaw w kraju i za granicą
  • Stała współpraca z dostawcami i nadzór nad realizacją zawartych kontraktów
  • Zarządzanie zespołem Działu Zakupów w tym min. koordynacja prac w zakresie umów handlowych, negocjowania warunków dostaw i współpracy z dostawcami
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert
  • Nadzór, koordynacja i zarządzanie dostawami
  • Monitorowanie i analiza rynku, kształtowanie polityki zakupowej
  • Kontrola terminowej realizacji zamówień , monitorowanie dostaw
  • Planowanie zaopatrzenia, kontrola i optymalizowanie stanów magazynowych
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej procesów zakupowych w zakresie importu surowców (faktury, dokumenty przewozowe, dokumentacja jakościowa surowca)
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami
  • Współpraca z Działami Produkcji, Jakości, Handlowym

Wymagamy:

  • Biegłej znajomość języka angielskiego zapewniającej swobodną komunikację i korespondencję – warunek konieczny
  • Znajomości zagadnień w obszarze zakupów i imporcie
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne
  • Umiejętności podejmowania decyzji i samodzielnego działania pod presją czasu
  • Zdolności negocjacyjne poparte doświadczeniem
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami z całego świata
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku i znajomości branży spożywczej- warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupu surowców w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i ze zgranym zespołem
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy