Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu zakupów i logistyki

TRIAS AVI Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie oraz realizacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem działu realizacji projektów,

  • Nadzór nad poprawnością danych cash-flow, optymalizacja planu zakupów i wydatków,

  • Realizacja zamówień międzynarodowych współpraca z producentami sprzętu elektronicznego,

  • Współpraca, utrzymywanie i rozwijanie relacji z producentami, dostawcami oraz firmami spedycyjnymi, negocjowanie cen i warunków,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami (faktury, magazyn, dokumentacja celna, reklamacje, itp.),

  • Koordynowanie transportów krajowych i międzynarodowych (drogowych, kolejowych, morskich, lotniczych),

  • Zarządzanie magazynem.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,

  • Min. 4-5 lat doświadczenia w dziale logistyki, zaopatrzenia lub zakupów w organizacji realizującej projekty technologiczne,

  • Umiejętność negocjacji i pozyskiwania korzystnych warunków handlowych oraz podtrzymywania dobrych relacji z dostawcami,

  • Doświadczenie w handlu na rynkach międzynarodowych (EU, USA), mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami z Chin,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • Wysoka jakość pracy, terminowość, staranność i efektywność,

  • Znajomość procedur celnych i importowych,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar działania,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Wykształcenie preferowane: logistyka, techniczne, ekonomiczne.

To oferujemy

  • Rozwijającą pracę i duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych

  • Współpracę z najbardziej doświadczonym zespołem realizacji wystaw i multimediów w kraju

  • Atrakcyjne warunki finansowe, elastyczność w zakresie godzin pracy

  • Dowolność w zakresie formy współpracy (UoP, B2B)

  • Projekty dobrane do poziomu doświadczenia i umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

TRIAS AVI Sp z. o.o. należący do grupy kapitałowej TRIAS to jeden z liderów w branży projektowania oraz instalacji rozwiązań multimedialnych. Naszymi klientami są muzea, centra edukacyjne, hotele, biurowce, centra handlowe. Wykwalifikowany zespół oraz rozumienie rosnących potrzeb Klientów w zakresie nowoczesnych technologii AV i multimediów pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Aktualnie, w związku z rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier mechanik - konstruktor.

Przewiń do profilu firmy