Kierownik Działu Zakupów i Logistyki / Procurement & Logistic Manager

JOBHOUSE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. Zakupów i Logistyki / Procurement & Logistic Manager

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizowanie polityki zakupowej i logistycznej;

  • Nadzorowanie transportów realizowanych drogą morską i lotniczą;

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz koordynowanie pracy poszczególnych osób;

  • Utrzymywanie właściwych relacji z dostawcami i nawiązywanie nowych kontraktów celem doboru najlepszych rozwiązań pod kątem dostępności i cen – identyfikowanie potrzeb oraz negocjowanie warunków współpracy;

  • Monitorowanie prowadzonych działań i sporządzanie niezbędnych raportów.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość procesów zakupowych i logistycznych;

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte przy zarządzaniu transportami morskimi i/lub lotniczymi;

  • Umiejętność pracy z dostawcami na rynku europejskim i azjatyckim;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego przez Ciebie doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji;

  • Dużą swobodę działania i możliwość podejmowania ważnych decyzji w zakresie realizowanych obowiązków;

  • Prowadzenie projektów międzynarodowych we współpracy z dostawcami z całego świata;

  • Komfortowe warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach;

  • Dodatkowe benefity, tj. opieka medyczna, ubezpieczenia, karta sportowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Przewiń do profilu firmy