Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu zakupów i zaopatrzenia

AQUAEL Sp. z o.o. O firmie

  • Suwałki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opsi firmy:
www.aquael.pl

Firma AQUAEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapotrzebowania na komponenty do produkcji i towary handlowe na podstawie    prognoz sprzedaży
  • Optymalizacja poziomu zapasów tzw. martwych i nierotów
  • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez stałe monitorowanie bieżących zamówień od klientów
  • Optymalizacja procesów zakupowych na rynku krajowym i zagranicznym: poszukiwanie, analiza oraz ocena dostawców
  • Analizowanie warunków handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych, negocjowanie umów oraz ustalanie warunków współpracy
  • Analiza trendów na rynku komponentów, tworzenie planów zakupowych
  • Kierowanie zespołem działu zaopatrzenia

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej)
  • Umiejętność delegowania zadań dla podległego zespołu
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych, np. MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Preferowana znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużym przedsiębiorstwie o zasięgu międzynarodowym
  • Współpracę i wsparcie konsultantów z różnych dziedzin doskonalenia zawodowego
  • Pracę w prężnym i zintegrowanym zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych
  • Dodatkową premię uzależnioną od osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne